Start Kominy Kominy stalowe

Kominy stalowe

Nie ma dymu bez ognia i nie ma kominka bez komina.

 

Te murowane z cegły zostawmy Panom murarzom.

 

Nasza firma wykonuje kominy stalowe z wielu powodów. Po pierwsze dla uzyskania szczelności już istniejącego, wykonanego np. z cegły. Po drugie dlatego, że można zamontować je w kilku wariantach albo gdy warunki techniczne lub estetyczne wykluczają inne rozwiązania.

Po trzecie ze względu na ich uniwersalność ? doskonale sprawdzają się także w domach o konstrukcji drewnianej, gwarantując całkowite bezpieczeństwo. Kominy stalowe znajdują również zastosowanie w przemyśle, kotłowniach na węgiel, wentylacji i nie tylko.

 

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i nawet w sytuacji, gdy ta dziedzina nie jest Wam znana, znajdziemy dla Was optymalne rozwiązanie. Specjalizujemy się w tym od 1998 roku, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów oraz korzystając z najwyższej jakości technologii i komponentów (doskonała stal, odporna na warunki zewnętrzne oraz wieloletnią eksploatację). Odpowiedni projekt oraz wykonanie sprawią, że będziecie mogli Państwo cieszyć się komfortem przez długie lata.

 

Gwarancja producenta rozwiązań, które montuje nasza firma spod Poznania, wynosi 10 lat.

Gwarancja producenta kominów, które montujemy wynosi 10 lat .