Start Kominy

Kominy

PDF Drukuj Email

Bez odpowiedniego komina efektywne ogrzewanie oraz odprowadzanie spalin byłyby niemożliwe. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, ceniących sobie najwyższą jakość rozwiązań oraz codzienny komfort, oferujemy doskonałej jakości kominy stalowe oraz ceramiczne.

 

Te pierwsze stosuje się w przypadku renowacji posiadanego systemu murowanego albo chęci uzyskania największej szczelności, przy zmniejszonych kosztach inwestycji. Oferowane przez nas rozwiązania są bardzo trwałe i odporne na działanie warunków zewnętrznych, a do tego mogą posiadać zróżnicowane parametry techniczne. Jeżeli chodzi o kominy ceramiczne, cechuje je ogromna odporność na zmieniające się temperatury, kilkudziesięcioletnia trwałość oraz doskonała zdolność do akumulacji ciepła.

Wybór rozwiązania jest zawsze kwestią indywidualną, dlatego pomagamy w tym Państwu, biorąc pod uwagę zarówno warunki techniczne, jak również estetykę budynku i indywidualne zapotrzebowanie.

 

Nasi specjaliści spod Poznania sprawią, że w Waszym życiu pojawi się więcej ciepła!

 

Kominy stalowe

Trwałe, wykonane z największą dbałością o szczegóły oraz zróżnicowane pod względem kształtów i wymiarów kominy stalowe to nasza specjalność. Niezależnie od Państwa domowych warunków, możliwości technicznych oraz gustów, jesteśmy w stanie dobrać optymalne i funkcjonalne rozwiązanie. Oferowane wyroby polecane są zarówno do tradycyjnych, jak i drewnianych domów.

 

Kominy ceramiczne

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby zainwestować w najlepszy komin ceramiczny, wybierzcie naszą ofertę. Stawiamy rozwiązania, które dzięki doskonałej trwałości zachowują wysoką estetykę nawet przez kilkadziesiąt lat i posiadają najlepsze zdolności do akumulacji ciepła. Swoje prace wykonujemy sprawnie, dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów.