Start Kominki

Kominki

Przez całe lata kominki były nieosiągalnymi obiektami marzeń wielu Polaków, którzy nie byli w stanie zrealizować ich ze względu na wysokie ceny lub niesprzyjające warunki mieszkaniowe.

 

Na samym początku powstawały głównie modele otwarte, stopniowo były jednak wypierane przez rozwiązania żeliwne, które z czasem stały się bardzo popularne i zaczęły pojawiać się w coraz większej liczbie domostw.

 

Aktualnie tych pierwszych buduje się najmniej, a kominki żeliwne konkurują o palmę pierwszeństwa z rozwiązaniami stalowo - szamotowymi, oferującymi najwięcej możliwości w aranżacji wnętrz.

 

Dla jednych to przede wszystkim źródło ciepła, a dla innych oryginalny mebel. Wielu ceni sobie radość płynąc z posiadania własnego paleniska domowego, przy którym spędzamy czas z rodziną, bliskimi osobami. Nadaje ono przestrzeni wyjątkowego klimatu, stanowiąc z jednej strony bardzo funkcjonalną formę wyposażenia domowych wnętrz, a z drugiej wspaniałą dekorację, podwyższającą komfort domowników.

 

Podstawowymi zaletami wyrobów, będących specjalnością naszej wielkopolskiej firmy, są niezależność od innych źródeł energii, ich relatywnie niskie ceny oraz lokalne paliwo - dzięki temu wciąż przybywa osób, które załapują bakcyla i cieszą się domowym komfortem przez całe życie.

 

Jedno jest pewne - kominek w domu powinien być, stąd większość nowo powstających domów posiada już w projekcie miejsce niego przeznaczone. My pragniemy dać Państwu wybór i stworzyliśmy asortyment pięknych, funkcjonalnych oraz niedrogich rozwiązań. Zapraszamy również do siedziby naszej firmy w Baranowie koło Poznania (Wielkopolska).