Start Kominki Kominki kaflowe

Kominki kaflowe

PDF Drukuj Email

Jeśli jesteś miłośnikiem tradycyjnych rozwiązań i marzysz o stworzeniu przyjemnego mikroklimatu w Twoim domu, wybierz oferowane przez naszą firmę kominki kaflowe. Kiedyś nie wyglądały one zbyt atrakcyjnie, jednak dzisiaj możemy zaproponować cały szereg konstrukcji, które z pewnością dopasują się zarówno do wnętrz w stylu tradycyjnym czy rustykalnym, jak również nieco bardziej nowoczesnych.

W naszej ofercie proponujemy konstrukcje wykonane z najwyższej jakości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne kafli, które charakteryzują się wysoka akumulacją ciepła. Posiadają one również dopasowane wkłady kominkowe, przystosowane do palenia paliwami stałymi. Dostępne są warianty o różnych parametrach technicznych.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować klientom rozwiązania świetnie dopasowane do ich potrzeb zarówno pod względem estetyki instalacji, jak również możliwości montażowych. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających realizacji.